Oferta

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usług, które wykonujemy.
Przy świadczenieniu naszych usług wykorzystujemy najnowsze technologie i dokładamy wszelkich starań, aby Nasz klient był w 100% zadowolony z świadczonych usług.

Tworzenie oprogramowania dla firm

Tworzenie oprogramowania dostosowanego do indywidualnych potrzeb klienta w Pythonie.
Pisząc oprogramowanie staramy się, aby spełniało wszystkie oczekiwania Naszego klienta oraz było napisane w najnowszej technologii. Zapewniamy też serwis naszego oprogramowania oraz ciągły jego rozwój.
Cenę oprogramowania ustalamy indywidualnie z każdym klientem w zależności od wymagań i skoplikowania projektu.

Tworzenie stron www i sklepów internetowych

Tworząc strony i sklepy internetowe dokładamy wszelkich starań aby nasze strony i sklepy spełniały Państwa oczekiwania. Wszystkie strony i sklepy są responsywne i napisane w najnowszej technologi z wykorzystaniem PHP, MySql lub PostgresSql oraz HTML5+CSS3+JavaScrpit z wykorzystaniem jQuery lub Node.js.
Cena strony i sklepu ustalamy indywidualnie z każdym klientem w zależności od wymagań i skoplikowania projektu.

Programowanie mikrokontrolerów

Tworząc oprogramowanie na mikrokontrolery wykorzystujemy język C oraz C dla Arduino. Również programujemy Arduino z wykorzystaniem Node.js+ johnny-five, aby dać możliwość zarządzania Arduinem przez stronę www. Oprogramowanie na mikrokontrolery wykorzystuje w różnym stopniu najnowsze technologie programowania mikrokontrolerów.
Cena oprogramowania na mikrokontrolery ustalamy indywidualnie z każdym klientem w zależności od wymagań i skoplikowania projektu.